Przejdź do treści

Wernisaż i premiera albumu “Recycling Dogs” za nami

6 czerwca 2022 roku w fHouse w Warszawie odbył się wernisaż “Recycling Dogs” połączony razem z premierą albumu. Na wydarzenie przybyło ponad 400 osób, a wśród nich również te, które brały udział w realizacji projektu.
Podczas wydarzenia, oprócz zwiedzania wystawy, widzowie mogli usłyszeć kilka słów z ust prezeski fundacji Mikropsy, Magdaleny Kordas oraz autora Michała Gromady, a także gości, którzy zechcieli zabrać głos. Po oficjalnym otwarciu wystawy, którego dokonali autor fotografii, Kasia Sawczuk (modelka z okładki), prezeska fundacji oraz Piotr Derlatka z wydawnictwa Szelest (wydawca albumu fotograficznego), odbył się specjalnie przygotowany na tę okazję pokaz mody upcyclingowej, symbolicznie nawiązującej do idei projektu, w wykonaniu modelek i modeli z prestiżowej agencji Uncover Models. Zostały zaprezentowane kreacje następujących projektantów: Jackob Buczynski, Anna Hołozubiec (Naked Upcycling Design), Magda Starczewska (dzinsai), Konstantin Miro (Miro Cats).

Dziękujemy wszystkim za tak liczną obecność i zachęcamy do zakupu albumu “Recycling Dogs”, który w samej przedsprzedaży oraz podczas wydarzenia sprzedał się w bardzo wysokim nakładzie.

Relacja z premiery – fot. Magdalena Białek / materiały prasowe