Przejdź do treści

Sportowcy dla Psierocińca – kalendarz 2023 ze zdjęciami Michała Gromady

19 października w Warszawie odbyła się premiera kalendarza na 2023 rok pod nazwą “Sportowcy dla Psierocińca” ze zdjęciami Michała Gromady. Całkowity dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na ratunek, leczenie i opiekę nad uratowanymi psami, kotami a nawet sarnami, które są podopiecznymi Fundacji Psierociniec – organizatora akcji.

W czasie wakacji odbyły się sesje zdjęciowe do kalendarza, w których pozowali: Przemysław Saleta, Radosław Majdan, Oswald Rodrigo Pereira, Bartosz Batra, Andrzej Wawrzyk, Krzysztof Głowacki, Marcin Held, Norbert Noras Dąbrowski, Krzysztof Radzikowski, Mariusz Mario Dziurleja, Paweł Kołodziej i Daniel Omielańczuk.

Make up wykonały Marta Jędrys i Julia Klimczak.

Koordynatorką całości była Olga Dobiecka z Fundacji Psierociniec, a pomysłodawczynią akcji znana drifterka Karolina Pilarczyk.

Wernisaż, który odbył się w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów, uświetnił występ piosenkarki Kasi Moś.

Sportowcy dla Psierocińca - kalendarz 2023

Zdjęcia z premiery kalendarza – fot. materiały Fundacji Psierociniec

Backstage: